Asortyment Moje zakupy
 • Menu

 • Lakiery hybrydowe

 • Topy do paznokci

 • Bazy do paznokci

 • Outlet

 • Preparaty do paznokci

 • Blog

 • Rosie Event Edycja II 0
  Rosie Event Edycja II

  26 maja 2024 roku, w Dzień Matki, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Rosie Event Edycja II jako jeden ze sponsorów. Wydarzenie okazało się pełnym sukcesem, przyciągając zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów branży kosmetycznej. Oto nasze wrażenia z tego niezapomnianego dnia. 

    

  Inspirujące Warsztaty i Prelekcje 

  Event rozpoczął się o 9:45, kiedy to goście mogli wejść na salę. Punktualnie o 10:00, ruszyły pierwsze warsztaty, które poprowadziła Ludmiła Sych. Jej prezentacja pt. „Pedicure - Tajemnica czystego sinusa, opracowanie skórek, malowanie paznokci stóp” była niezwykle inspirująca i pełna praktycznych wskazówek. 

  Kolejną atrakcją był pokaz „Perfect mani” w wykonaniu zespołu Rosie Beauty, który przyciągnął uwagę wszystkich uczestników dzięki swojej dokładności i profesjonalizmowi. Następnie firma Staleks zaprezentowała swoje najnowsze produkty, co było świetną okazją do poznania nowości rynkowych. 

  Jasmina Rurkowska zademonstrowała swoje umiejętności w zakresie budowy paznokci żelowych, a Emilia Hyży pokazała, jak w szybki sposób można zdobić paznokcie w warunkach salonowych, wykorzystując technikę stemplowania. 

    

  Networking i Marketing na Różowo 

  Po części warsztatowej uczestnicy mieli czas na przerwę, podczas której mogliśmy wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty. O 15:00 odbyła się bardzo interesująca prelekcja zatytułowana „Marketing na różowo”. Specjaliści od social media podzielili się praktycznymi poradami, jak efektywnie zarabiać w mediach społecznościowych, co okazało się niezwykle cenną wiedzą dla wszystkich obecnych. 

    

  Zakończenie i uhonorowanie Uczestników 

  O godzinie 16:00 nastąpiło rozdanie nagród i certyfikatów. To była wspaniała okazja, aby uhonorować uczestników za ich zaangażowanie i pasję. Jako Boska Nails byliśmy dumni, że mogliśmy wspierać takie wyjątkowe wydarzenie i być częścią tego inspirującego dnia. 

    

  Niezapomniany finał – Koncert T.Love 

  Na zakończenie eventu, o godzinie 17:00, odbył się koncert zespołu T.Love. Ich występ dostarczył nam niesamowitych emocji i był doskonałym zwieńczeniem dnia pełnego nauki i inspiracji. Atmosfera była niesamowita, a uczestnicy bawili się znakomicie. 

    

  Rosie Event Edycja II był dla nas, Boska Nails, niezwykle wartościowym doświadczeniem. Spotkanie z innymi profesjonalistami, zdobywanie nowej wiedzy i wspólna zabawa pozostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już teraz czekamy na kolejną edycję tego wspaniałego wydarzenia. 

    

  Do zobaczenia na kolejnych eventach! 

  Komentarze do wpisu (0)

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium