Boskie eventy, nadchodzące premiery i nowości Boska Nails 0
Boskie eventy, nadchodzące premiery i nowości Boska Nails

Boskie eventy, nadchodzące premiery i nowości Boska Nails

To był weekend pełen emocji! Za nami event Ginge & Shark Project, podczas którego razem z Wami chłonęłyśmy wiedzę, dzieliłyśmy się energią i…naszą historią. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj naszą relację i zostań z nami do końca. Mamy dla Ciebie kilka informacji o premierach i oczywiście — nowości Boska Nails. 

 

Ginger & Shark Project — pierwszy event z udziałem Boskiej

Trochę tremy, nieco stresu, ale przede wszystkim ogrom pozytywnej energii — to uczucia, jakie towarzyszyły nam podczas ostatniego weekendu. 10 i 11 czerwca na wydarzeniu Ginger & Shark Project pojawiło się ponad 200 uczestników, nie tylko z Polski, ale i różnych zakątków świata.

 

Wykłady i pokazy stylizacji — ogrom boskiej wiedzy

Pierwszy dzień pełen wykładów rozpoczął się już o 9, gdy Olga i Daria powitała wszystkich uczestników. Następnie Ginger podzieliła się z nami swoją wiedzą dotyczącą prowadzenia serwisu klienta. Pokazała jak sprawić, by klientki wracały z uśmiechem. A gdzie je znaleźć? Możemy tylko zdradzić, że Olga poszukiwania prowadziła w przedszkolu…

Następnie przyszedł czas na naszą Boską Joannę i wykład dotyczący historii oraz zakładania marki. Cieszymy się, że mogłyśmy podzielić się kulisami powstania Boska Nails. Następnie  Daryna Shevchenko z Shark Beauty Bar pokazała jak precyzyjnie wycinać skórki przy pomocy narzędzi.

Nasz Stylistek Paznokci Szymon Myszka pokazał jak wykonywać fotografie stylizacji i nie zapomnieć o żadnym szczególe. Paulina Szymkowiak w pełnym skupieniu wykonała Marmurkowy French Konstrukcyjny. A wiecie doskonale, że nie każda stylistka potrafi wykonać taką pracę i to jeszcze z marmurkiem! Malwina Chałat, reprezentująca firmę Black Pearl, opowiedziała o chemii produktów. Olga Lubańska z firmy GOOD MANI pokazała jak przyspieszyć tempo pracy z frezami, które sama dobierała.

Boskie spotkania z Wami podczas Ginger & Shark Project

Przerwy pomiędzy wykładami to była okazja do spotkań, poznania się i oczywiście do obejrzenia naszych produktów. Uczestniczki mogły sprawdzić konsystencję żeli, zobaczyć kolory lakierów na żywo i oczywiście — kolekcję stworzoną wspólnie z Olgą ze Studio Ginger Nails.

Była także okazja do zrobienia wspólnych zdjęć na ściance, którą przygotowały Olga i Daria. Za wszystkie zdjęcia, relacje, reelsy i oznaczenia, bardzo Wam Boskie dziękujemy! A na kolejnej edycji widzimy się we Wrocławiu!

 

MAGICAL NAILS CONGRESS KIELCE 01.07.2023 już 1 lipca w Kielcach

Nim jednak rozpocznie się kolejna edycja, możemy się spotkać podczas MAGICAL NAILS CONGRESS KIELCE 01.07.2023 gdzie wystąpi wiele Instruktorek znanych Ci z Social Mediów. Podczas niego zobaczysz także boską premierę! Olga Fryk, czyli Ginger, zaprezentuje nasze nowe żele Tiximani Boska Nails i pokaże Ci, jak naprawdę zwiększyć tempo pracy. 

Chcesz wziąć udział? Kliknij link: https://studiomarcela.pl/magical-business-congress/ i użyj kodu BOSKA50. Zyskasz 50 zł rabatu na zakup biletu.

Premiera książki  „MAGIA STYLIZACJI PAZNOKCI CZ. III”, a w niej rozdział Ginger!

To nie koniec niespodzianek! Przed nami premiera książki  „MAGIA STYLIZACJI PAZNOKCI CZ. III”, w której znajdziesz rozdział naszej Ginger. Jeśli też pokochałaś naszą wspólną kolekcję, zdradzimy Ci, że ciekawostki o niej znajdziesz w rozdziale Olgi! Książkę możesz zamówić w przedsprzedaży na naszej stronie: 

https://boskanails.pl/pl/p/MAGIA-STYLIZACJI-PAZNOKCI-CZ.-III/254

 

Boski kalendarz mamy jak widzisz wypełniony po brzegi. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na żywo, a tymczasem nie zapomnij dołączyć do nas na Instagramie i oczywiście na Boskiej Grupie

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium